Ekinler El Aletleri'ne Hoş Geldiniz...

Hakkımızda


Ekinler El Aletleri, günümüzün ilerleyen teknolojisi ile birlikte her geçen gün hızla büyümüş ve Türkiye’nin El Aletleri konusunda aranılan bir firması olmuştur. Gerek Ar-Ge, gerek üretim tesislerimizdeki işinin ehli (Usta) larımız ve teknik ekibimiz hızlı, girişimci ve geliştirici yeni özgün fikirlerle üretime hiç ara vermeden devam etmektedir.

Yurtiçinde ve yurtdışında çalışmaları ile hedefi her zaman kendini ve müşterilerini şaşırtmak olan firmamız, en son yeniliklerle sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. İnanıyoruz ki, sizde çok sayıdaki değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alacaksınız. Ürünlerimizi 42 Ülkeye İhraç Ediyoruz !

Ekinler EL Aletleri orjinal mi?

Bazı ürünlerimizin orjinal 1. kalitede üretilmiştir.

Ekinler EL Aletleri Güvenilir mi?

ekinlerelaletleri.com güvenilir bir e-ticaret sitesidir.

Güvenli el aletleri

Güvenli el aletleri

En iyi fiyat garantisi

En iyi fiyat garantisi

Kaliteli ürünler

Kaliteli Ürünler

En iyi deneyimi sunuyoruz

En iyi deneyimi sunuyoruz

img
img
img

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ


Güvenli Alışveriş Veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, ayrıca Bankalararası Kart Merkezi tarafından ücretsiz bir hizmet olarak sağlanan BKM Express kullanılarak da kart bilgilerinizi sitemiz ile paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca Müşterilerimize ödeme hizmetini daha ileriye taşıyarak kapıda ödeme sistemi ilede satış yapmaktayız.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Ürünlerimizin orijinalliği ve kaliteleri ile ilgili olarak ilgili departmanlarımız son derece titiz çalışmaktadır. Tedarikçilerimizin ürünleri depoya alınmadan önce tüm belgeleri ile orijinallikleri tespit edilmekte, depoya girdikten sonra ise kalite kontrolleri yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır. Yurtdışından tedarik ettiğimiz ürünlerimiz de aynı şekilde tüm gümrük kontrolleri ve ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde bakanlık kontrollerinden geçerek müşterilerimize sunulmaktadır.

BAKIŞ AÇIMIZ


Misyonumuz, sektördeki mevcut her ürün ve hizmet için tek durak noktası olurken nihai pazarlama deneyimini sağlamaktır.Kalite ve Orijinallik Garantisi Ürünlerimizin orijinalliği ve kaliteleri ile ilgili olarak ilgili departmanlarımız son derece titiz çalışmaktadır. Tedarikçilerimizin ürünleri depoya alınmadan önce tüm belgeleri ile orijinallikleri tespit edilmekte, depoya girdikten sonra ise kalite kontrolleri yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır. Yurtdışından tedarik ettiğimiz ürünlerimiz de aynı şekilde tüm gümrük kontrolleri ve ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde bakanlık kontrollerinden geçerek müşterilerimize sunulmaktadır.
Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger el aletleri firmaları tarafından örnek alınan bir firma kurumu olmaktır.
-Yüksek kalitede hizmet sunmak
-Üretimi son teknoloji ile tam istihdam sağlamak
-Uluslar arası standartlarda hizmet vermek
-Gerek Türkiye gerekse yurtdışında üretimi ve satışı artırmak
-Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak